שיחה:עמוד ראשי

מתוך פרדס חנה - כרכור
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ארגון העמוד הראשי

שלום לכולם, כרגע העמוד הראשי עמוס בהמון דברים. לדעתי צריך להכניס פה את המטרות של פרדספדיה, כמה מילים על פרדסחנהכרכור, כל השאר: משיקשוק ועד דורשים בינוי שפוי, צריכים להיות בתוך קטגוריות מחוץ לעמוד הראשי. אחרת הדף הזה יהיה עמוס לעייפה. אם אין מתנגדים, אני יכניס הכל לקטגוריות יום משובח. אמרי (שיחה) 13:49, 23 בינואר 2019 (CST)

לך על זה, ארגן כפי שנראה לך. אף אחד מאיתנו עדיין לא יודע מה הארגון הרצוי פה, גם בגלל שאנחנו בשלב מאוד ראשוני ומי שאמור להיכנס הנה בקרוב, לא מכיר ולא יודע מה יש פה. הסיבה שחשבתי שבהתחלה יש טעם להכניס לעמוד הראשי יותר איזכור תוכן היא שרציתי שמי שייכנס הנה יראה מה יש בגדול. לפני שהוא או היא מחליטים לברוח... OrimosIcon.pngאורי (שיחה) 21:28, 25 בינואר 2019 (CST)


הסמל שלנו

מאין הסמל היפה של האתר? יש עליו איזשהו הסבר?

אפשר לדאוג שזה יהיה מה שיוצג כשמשתפים קישור הנה בפייסבוק , למשל?

יהל, אני קיבלתי את הסמל הזה מעירית. נדמה לי שהיא עבדה עליו עם אילנה פלדה, אבל אני לא בטוח. שאלה טובה לגבי מה שיראו בפייסבוק כששמים קישור הנה, אני לא יודע איך גורמים לפייסבוק לבחור תמונה מסויימת לתצוגה שלו. האם אתה יודע, שלומי? OrimosIcon.pngאורי (שיחה) 21:28, 25 בינואר 2019 (CST)

אני משער ששם האתר והאייקון שלו הם חלק מהתקנת הויקי בתור אתר בשרת. יהל זמיר (שיחה) 07:52, 29 בינואר 2019 (CST)


חיפשתי סמל גרפי להחליף את הסמל האוטומטי שמגיע עם התוכנה. מצאתי סמלים ישנים של פרדס חנה ושל כרכור וסמל שנוצר מהאיחוד של שתיהן, משהו שנראה כמו סמל מפעל משנות ה-50 (קדמו את התעשייה במדינת ישראל הצעירה). הסמל החדש של פרדס חנה לא מלהיב. אז שיחקתי קצת עם חלקים מהסמל הישן וזה מה שיצא.--עירית רתם (שיחה) 16:44, 6 בפברואר 2019 (IST)

לדעתי הוא חמוד. אולי עם הזמן נרצה קצת לעבוד עליו אבל בנתיים הוא עושה את העבודה. OrimosIcon.pngאורי (שיחה) 09:26, 7 בפברואר 2019 (IST)

התמונה הראשית

ניסיתי תמונה של העיזים של ויטל. עדיין לא בטוח שזה מה שמתאים פה. OrimosIcon.pngאורי (שיחה) 12:33, 30 בינואר 2019 (CST)

הנה עוד אפשרות. בית האיכר שגם הוא נלקח מויקיפדיה.
בית האיכר

עיצוב

לדעתי אנחנו צריכים לשפר קצת את העיצוב של הדף הראשי. משהו בצבעים, משהו ב layout (איך אומרים את זה בעברית?) OrimosIcon.pngאורי (שיחה) 11:40, 2 במרץ 2019 (IST)